Novinky Počítač ve škole 2013

Videa z konference Počítač ve škole 2013

Postupně zveřejníme nejžádanější videa z přednášek úvodního dne konference Počítač ve škole. Aktuálně jsou ke shlédnutí tato:

Vyhodnocení ankety 10. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem respondentům za vyplnění anketních otázek i za celou řadu podnětných námětů pro další ročníky konference. Vaše pozitivní hodnocení je naším velkým závazkem do budoucna...

 

1. Úroveň celé konference hodnotím:

 

 

2. Program úvodního dne konference hodnotím:

 

Program 10. ročníku konference Počítač ve škole - 3 dny plné inspirace (aktualizováno)

Zveřejňujeme program 10. ročníku konference Počítač ve škole (aktualizováno k 25. 3. 2013). Čekají vás tři dny plné tabletů, experimentálních systémů, výukových aplikací i diskuze o ICT ve výuce. Program je opět velmi bohatý, věříme, že po jeho shlédnutí přesvědčíme i dosud nerozhodnuté učitele k účasti na letošním ročníku konference.

 

Přehlídka tabletů na konferenci Počítač ve škole

Připravili jsme pro vás unikátní příležitost porovnat na jedné konferenci tablety se všemi aktuálně používanými operačními systémy. K dispozici bude učebna s tablety s WIN8, učebna s tablety s Androidem, vyzkoušet si budete moci také tablety s iOS (iPady).

Počítač ve škole navštíví I. náměstek ministra školství

Účast na konferenci Počítač ve škole přislíbil I. náměstek ministra školství Mgr. Jiří Nantl, LL.M. Na úvodním plenárním jednání během prvního dne konference vás osobně seznámí se Strategií vzdělávání do roku 2020.

 

 

 

Přihlašování přednášek a workshopů prodlouženo do čtvrtka 7. března

Na základě vašich četných žádostí prodlužujeme možnost přihlášení přednášky, wor

Zahájena registrace účastníků na 10. ročník konference Počítač ve škole

Od dnešního dne se můžete registrovat na 10. ročník konference Počítač ve škole, který se uskuteční v termínu 26.-28. března 2013 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Více informací k registraci najdete v sekcích:

 

Pohled zpátky aneb nechte se inspirovat uplynulými 9. ročníky konference Počítač ve škole

Vážené kolegyně a kolegové,

srdečně Vás zveme na 10. ročník konference Počítač ve škole, která se koná ve dnech 26.–28. března 2013 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Více informací o letošním ročníku najdete v sekci Setkávání/Počítač ve škole 2013.